PRACOWNIA WNĘTRZARSKA

 

 

 

 

facebook 128x128

 

 

 

penele biuro oprodukcie

 

 

IDEA

Panele dekoracyjne Modulo Design to efekt poszukiwań rozwiązania na modne ściany w tynkach dekoracyjnych, betonie czy rdzy, bez konieczności bałaganu związanego z aplikacją takich materiałów bezpośrednio na ścianie.

 

PRODUKT

Modulo Design to wewnętrzne panele dekoracyjne tworzone z pasją, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dekorowaniu ścian. Nowoczesny design, łatwość montażu, mała waga oraz doskonała odporność na mycie i czyszczenie idealnie wpisują się w projekt zarówno mieszkania, biura jak i pozostałej przestrzeni publicznej.

Panele wykonujemy na lekkiej płycie MDF z możliwością wielu wariantów wykończenia,takich jak: beton, efekt rdzy, różnorodne farby dekoracyjne, fornir olejowany czy lakier kolorowy na wysoki połysk.

Modulo Design to panele wykonywane ręcznie, dzięki czemu każdy panel traktowany jest indywidualnie z dbałością o detal wykończenia. Warto jednak pamiętać, ze panele wykonane taką metodą produkowane są z tolerancją do 3mm. Możliwe są również subtelne różnice w odcieniach z poszczególnych partii dlatego nie należy kupować "na raty".

Jesteśmy otwarci na państwa sugestie oraz indywidualne wzory specjalnie na Państwa zamówienie.MONTAŻ

Montaż paneli dekoracyjnych Modulo Design jest łatwy, szybki i czysty. Na terenie Warszawy i okolic istnieje możliwość zamówieni paneli z montażem.

Przygotowanie ścian - Ściany przed montażem paneli powinny być równe, suche i odpylone a powierzchnie mocno chłonne (takie jak gładzie gipsowe czy surowy tynk) powinny zostać zagruntowane. Ściany nie mogą być zaatakowane przez grzyb i pleśń. Nie można traktować paneli jako zasłony dla tego typu uszkodzeń.

Klejenie - panele przyklejamy do ściany za pomocą kleju montażowego o dużej przyczepności początkowej. Klej nanosimy na panel punktowo, przykładamy go do ściany i dociskamy. Sąsiadujące panele należy ze sobą spasować i gotowe.

Docinanie - Panele Modulo Design można dowolnie docinać za pomocą piły do cięcia drewna o drobnych zębach. Zalecamy, docinaną krawędź paneli układać zawsze tak aby dolegała do sufitu lub prostopadłej ściany i pozostawała niewidoczna.


POMOC

Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu swojej ściany, nie wiesz ile paneli masz zamówić lub potrzebujesz wyceny - zadzwoń lub napisz do nas - chętnie pomożemy.

Tel: 504126 556

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.