INTERIOR WORK

 

 

 

 

facebook 128x128

 

 

OFFER

MODULO DESIGN

Modulo design to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu paneli dekoracyjnych jak również w projektowaniu wnętrz. Założycielami MD są Marcin Filipowicz i Kinga Wilk.

W tworzonych przez nas projektach a także ich realizacjach, znajdą Państwo mieszankę kobiecej wyobraźni i męskiego pragmatyzmu. Do każdego z naszych projektów podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasza pasja, doświadczenie i wiedza, pozwalają nam tworzyć wnętrza na miarę marzeń naszych Klientów.

 

OFERTA

KOMPLEKSOWY PROJEKT:

  • Kompleksowe projektowanie wnętrz i rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań.

  • Aranżacja pomieszczeń publicznych: restauracji, kawiarni, kancelarii, biur, przestrzeni reprezentacyjnych firm, SPA, gabinetów kosmetycznych.

    Projekt składa się z określenia wymagań funkcjonalnych, stylistycznych, materiałowych i budżetowych. Rzuty pomieszczeń, prezentacja inspiracji, finalne fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń.


PROJEKT Z REALIZACJĄ POD KLUCZ

Opcja dla Klientów, którzy nie mają czasu w dopilnowaniu aranżacji wykończenia mieszkania. Również dla inwestorów którzy są daleko od swojej inwestycji, bądź chcą mieć po prostu tzw. „święty spokój”. Bierzemy odpowiedzialność za realizację całej inwestycji.

PRACUJEMY ON-LINE

Wykonujemy aranżacje wnętrz na terenie całego kraju. Wystarczy przekazać nam dokumentację mailowo, następnie ustalamy szczegóły przez telefon i realizujemy projekt w oparciu o dokonane ustalenia. Praca nad realizacją wnętrza odbywa się oparciu o stały kontakt mailowy. Wybrane elementy wnętrzarskie wskazujemy poprzez linki do stron.

EKIPY

Przy realizacji naszych projektów na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami specjalizującymi się w: układaniu glazury, układaniu podłóg, pracach wykończeniowych tj. tynki, gładzie, karto-gips, okleiny, montaż tapet, montaż paneli, detale aranżacji wnętrz, meble, rolety, żaluzje, zasłony.