INTERIOR WORK

 

 

 

 

facebook 128x128

 

 

 

ABOUT PRODUCT


IDEA

Panele dekoracyjne Modulo Design to efekt poszukiwań rozwiązania na modne ściany w tynkach dekoracyjnych, betonie czy rdzy, bez konieczności bałaganu związanego z aplikacją takich materiałów bezpośrednio na ścianie.

PRODUKT

Modulo Design to wewnętrzne panele dekoracyjne tworzone z pasją, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dekorowaniu ścian. Nowoczesny design, łatwość montażu, mała waga oraz doskonała odporność na mycie i czyszczenie idealnie wpisują się w projekt zarówno mieszkania, biura jak i pozostałej przestrzeni publicznej.

Panele wykonujemy na lekkiej płycie MDF z możliwością wielu wariantów wykończenia,takich jak: beton, efekt rdzy, różnorodne farby dekoracyjne, fornir olejowany czy lakier kolorowy na wysoki połysk.

Modulo Design to panele wykonywane ręcznie, dzięki czemu każdy panel traktowany jest indywidualnie z dbałością o detal wykończenia. Warto jednak pamiętać, ze panele wykonane taką metodą produkowane są z tolerancją do 3mm. Możliwe są również subtelne różnice w odcieniach z poszczególnych partii dlatego nie należy kupować "na raty".

Jesteśmy otwarci na państwa sugestie oraz indywidualne wzory specjalnie na Państwa zamówienie.